Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Niewielki, ale wydajny interkom Bluetooth znajdujący się w zestawie Ejeas E6 to jedno z najciekawszych rozwiązań dla osób spędzających dużo czasu na motorze. Jeżeli często zakładasz kask i ruszasz w drogę wraz z całą ekipą, ten model ułatwi Ci wygodne i bezpieczne podróżowanie jednośladem.

Jako kierowca motocyklu masz wysokie oczekiwania dotyczące bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Z myślą o Tobie powstał interkom Bluetooth EJEAS E2, który umożliwia połączenie czterech kierowców, w tym dwóch w trybie dwustronnej rozmowy (duplex).

Interkom EJEAS FBIM

Zestaw do łączności Bluetooth 3.0 FBIM marki EJEAS z równym powodzeniem stosowany przez sędziów piłkarskich czy motocyklistów. Pozwala na to wygodny headset, host zakładany na ramię, a także lekkość przy jednoczesnej solidności i wodoodporności (IP65).

Promocja!
Brak w magazynie

Zestaw v8 jest realnym udogodnieniem, jeżeli lubisz motocyklowe podróże w gronie przyjaciół, ponieważ pozwala łączyć się aż pięciu kierowcom jadącym w odległości do 1,2 km. Do ogromnych plusów należy kompatybilność z dowolnymi urządzeniami wykorzystującymi standard Bluetooth oraz NFC, do których zalicza się np. smartfony, tablety, odtwarzacze mp3 czy nawigacje GPS.

Promocja!

Interkom Bluetooth Ejeas E200 gwarantuje automatyczne i bezpieczne odbieranie połączeń podczas jazdy na motorze, nawet z prędkością 120 km/h. Specjalna technologia niweluje efekt echa i redukuje przeszkadzające szumy i hałas.

EJEAS E2 zestaw na dwa kaski. E2 to zmodernizowana wersja flagowego zestawu słuchawkowego Bluetooth Ejeas do kasków motocyklowych. Rozmawiaj z 2 towarzyszami podczas jazdy motocyklem przez audio HD, do 1,2 km, odbieraj połączenia, słuchaj muzyki i nie tylko. Riderzy mogą łączyć się ze wszystkimi zestawami interkomów Ejeas Bluetooth za pomocą Universal Intercom.

Zestaw v4, zgodnie ze swoją nazwą, pozwala na równoległe rozmowy aż czterech kierowców jadących w odległości 1200 m, a to za sprawą interkomu wykorzystującego moduł Bluetooth 3.0. Moc głośników na poziomie 0,25 W umożliwia słuchanie muzyki z mp3 lub radia FM, a także wysłuchiwanie rozmów lub poleceń nawigacji nawet przy dużej prędkości.

Zestaw głośnomówiący dla motocyklistów V2-1200 składa się z interkomu, rzepów, montażowego kompletu, słuchawek, kabla do ładowania przez USB oraz instrukcji obsługi. Jest idealnym wyborem dla każdego motocyklisty, który chce podczas jazdy rozmawiać lub słuchać muzyki, nie ryzykując utraty kontroli nad pojazdem.

Zestaw głośnomówiący Mono Bluetooth Ejeas v1-2 gwarantuje automatyczne i bezpieczne odbieranie połączeń podczas jazdy na motorze, nawet z prędkością 120 km/h. Specjalna technologia niweluje efekt echa i redukuje przeszkadzające szumy i hałas.