Bogaty wybór interkomów

W naszym asortymencie znaleźć można szeroką gamę interkomów motocyklowych przewodowych, umożliwiających komfortową komunikację dwukierunkową – między kierowcą a pasażerem. Każde z oferowanych przez nas urządzeń jest nieużywane, nowe i objęte kilkuletnią gwarancją. Zapewniamy szybką i bezpieczną dostawę pod dowolnie wskazany adres w Polsce. Nasze urządzenia dostępne są „od ręki”, dzięki czemu nasi Klienci mogą się nimi cieszyć już w kilka dni po zamówieniu. Oferujemy produkty w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach. W zestawach z interkomami znajdują się akcesoria, takie jak m.in. przedłużacze z kablami, dwie pary słuchawek czy też centralka.

Interkom motocyklowy przewodowy

Oferowane przez nas urządzenia wyposażone są w klipsy na pasek, umożliwiające solidne przymocowanie ich do kasku czy też do spodni. Interkomy zasilane są czterema bateriami typu AAA, posiadają wtyki typu jack do szybkiego podłączenia innych urządzeń, np. zewnętrznego nagłośnienia, odtwarzacza CD, stacji bramowej albo telefonu komórkowego, jak również miękkie, spiralne przewody, umożliwiające zmianę długości słuchawek. Cechują się niskim poborem prądu.

Dzięki funkcji regulacji każdy może dopasować głośność urządzenia do swoich potrzeb. Potencjometry wbudowane w centralkę sprawiają, że zarówno kierowca, jak i pasażer mogą swobodnie regulować głośność. Interkomy są proste w obsłudze i niedrogie w użytkowaniu. Nadają się do kasków otwartych oraz pełnych. Interkomy motocyklowe przewodowe działają dobrze nawet przy bardzo dużych prędkościach, zapewniając niezmiennie komfortową słyszalność. Sprawdzą się zarówno podczas jazdy po mieście, jak i poza nim.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku pytań dotyczących interkomów motocyklowych przewodowych, do kontaktu z nami. Jesteśmy do dyspozycji Klientów drogą mailową i telefoniczną. Z chęcią udzielimy niezbędnych informacji, rozwiejemy ewentualne wątpliwości i fachowo doradzimy w wyborze sprzętu, który najlepiej spełni Państwa oczekiwania.

Poznaj nasze produkty:

Niewielki, ale wydajny interkom Bluetooth znajdujący się w zestawie Ejeas E6 to jedno z najciekawszych rozwiązań dla osób spędzających dużo czasu na motorze. Jeżeli często zakładasz kask i ruszasz w drogę wraz z całą ekipą, ten model ułatwi Ci wygodne i bezpieczne podróżowanie jednośladem.

Jako kierowca motocyklu masz wysokie oczekiwania dotyczące bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Z myślą o Tobie powstał interkom Bluetooth EJEAS E2, który umożliwia połączenie czterech kierowców, w tym dwóch w trybie dwustronnej rozmowy (duplex).

Interkom EJEAS FBIM

Zestaw do łączności Bluetooth 3.0 FBIM marki EJEAS z równym powodzeniem stosowany przez sędziów piłkarskich czy motocyklistów. Pozwala na to wygodny headset, host zakładany na ramię, a także lekkość przy jednoczesnej solidności i wodoodporności (IP65).

Promocja!
Brak w magazynie

Zestaw v8 jest realnym udogodnieniem, jeżeli lubisz motocyklowe podróże w gronie przyjaciół, ponieważ pozwala łączyć się aż pięciu kierowcom jadącym w odległości do 1,2 km. Do ogromnych plusów należy kompatybilność z dowolnymi urządzeniami wykorzystującymi standard Bluetooth oraz NFC, do których zalicza się np. smartfony, tablety, odtwarzacze mp3 czy nawigacje GPS.