Nowoczesne interkomy motocyklowe

Jako producent interkomów dla motocyklistów jesteśmy w stanie nadzorować cały proces ich powstawania. Dzięki wprowadzeniu rygorystycznej polityki jakości, do sprzedaży trafiają urządzenia spełniające wyśrubowane standardy, zarówno pod względem oferowanej jakości dźwięku, jak i solidności budowy.

Dostarczamy naszym klientom interkomy motocyklowe, headsety Bluetooth i urządzenia do komunikacji, z których korzystają również sędziowie sportowi, wyczynowi sportowcy, a także osoby poszukujące nowoczesnych rozwiązań do bezprzewodowej komunikacji.

Intercom motocyklowy jest urządzeniem, które można zamontować w kasku, zarówno otwartym, jak i zamkniętym. Ściśle współpracujemy z ich producentami, aby mieć pewność, że nasze rozwiązania będą idealnie dopasowane do sprzętu używanego przez motocyklistów. Interkom dla motocyklistów powinien odznaczać się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne czy wstrząsy. Nasze urządzenia zachowują pełną funkcjonalność w skrajnych temperaturach i spełniają normy wodoodporności IP65. Działają w silnym deszczu oraz podczas opadów śniegu.

Wyposażone są w systemy redukcji szumów, pogłosu oraz zewnętrznego hałasu, co przyczynia się do niezmiennie dobrej jakości połączenia w niemal każdej sytuacji. Interkomy motocyklowe Ejeas i Vnetphone sprawdzą się znakomicie w połączeniu z nawigacją GPS – wydawane komendy głosowe będą wyraźne, dzięki czemu łatwiej i szybciej dojedziesz we wskazane miejsce.

Zabierając interkom na motocykl, kierowca nie może czuć się skrępowany. Dlatego nasze urządzenia posiadają łączność Bluetooth gwarantującą czysty dźwięk aż do 1200 m. Ich montaż jest niezwykle prosty, nie przeszkadzają podczas jazdy i da się je obsługiwać bez korzystania z rąk za pomocą komend głosowych.

Pojemne baterie pozwalają na kilkunastogodzinną pracę w trybie standby bądź prowadzenie rozmowy czy słuchanie muzyki przez kilkanaście godzin. Czas ładowania jest krótki i wynosi ok. 2-3 godzin w zależności od modelu.

Intercomy motocyklowe do różnych zastosowań

W ofercie firmy znajdują się zarówno interkomy dla motocyklistów oczekujących wyłącznie standardowych funkcji, jak i urządzenia profesjonalne posiadające szereg opcji dodatkowych nierzadko wymaganych przez profesjonalistów.

Interkom motocyklowy Ejeas E200 pozwala na automatyczne odbieranie połączeń przy prędkości do 120 km/h. Wyposażony jest specjalny pałąk, dzięki któremu łatwo go zamontować w kasku. Sparowanie z dowolnym urządzeniem typu GPS czy smartfon również nie nastręcza trudności.

Jeżeli potrzebujesz bardziej zaawansowanego, wielofunkcyjnego interkomu na motocykl, polecamy Vnetphone V8 NFC. Wykorzystuje on nie tylko standard Bluetooth, ale także NFC, czyli technologię coraz szerzej stosowaną w telefonach. Dzięki temu modelowi połączysz się z aż 5 innymi osobami, znajdującymi się w odległości do 1200 m od Ciebie. Vnetphone V8 jest więc idealnym rozwiązaniem na wspólny motocyklowy wypad za miasto.

Prosta obsługa i dołączony pilot sprawia, że niezwykle łatwo przełączać się między rozmówcami, odebrać połączenie czy rozpocząć słuchanie muzyki. Za pomocą klipsa zamontujesz ten interkom na dowolnym rodzaju kasku. Przeniesienie urządzenia do nowego kasku nie będzie żadnym problemem.

Jako producent interkomów dla motocyklistów wszystkie wyroby obejmujemy pełną gwarancją.

Dzięki sprzedawanym przez naszą firmę urządzeniom jazda na motocyklu staje się o wiele bezpieczniejsza. Możesz skupić się na słuchaniu komend nawigacji GPS bądź ostrzeganiu znajomych przed przeszkodami na drodze, zachowując pełną koncentrację.

Jeżeli chcesz podzielić się z nami uwagami czy też pragniesz dowiedzieć się więcej na temat przedstawionej oferty, skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez umieszczony na stronie formularz. Powiedz nam, czego oczekujesz, a my dobierzemy odpowiedni produkt.

Gwarantujemy, że kiedy wybierzesz nasz interkom motocykl zyska zupełnie nowy wymiar. Nie będziesz nigdy sam na drodze, Twój komfort jazdy znacznie się zwiększy, a w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń, będziesz mógł szybko wezwać pomoc lub przekazać informacje.