Profesjonalny zestaw do komunikacji

Oferujemy wysokiej jakości interkomy bezprzewodowe dla sędziów, które z powodzeniem znajdą swe zastosowanie podczas meczów piłkarskich, lecz nie tylko, sprawdzą się bowiem również jako profesjonalny sprzęt dla narciarzy, trenerów czy też osób obsługujących imprezy. Proponowane przez nas urządzenia służą do szybkiej i prostej komunikacji elektronicznej. Wszystkie sprzedawane przez nas interkomy są nowe, oryginalne i nieużywane, posiadające wieloletnią gwarancję producenta. Wykonane są z wytrzymałych materiałów, zapewniających długą żywotność i stabilność działania.

Nasze interkomy bezprzewodowe są gotowe do instalacji i natychmiastowego korzystania. Są wodoodporne, posiadają funkcję płynnej regulacji głośności. Znakomita jakość dźwięku, a także niewielka, kompaktowa budowa sprawiają, że proponowany przez nas sprzęt sprawdzi się w każdych, również trudnych warunkach, np. podczas intensywnego deszczu. Wysokiej klasy mikrofon na sztywnym pałąku ze słuchawką zapewnia doskonałą jakość odsłuchu. Oferowane przez nas urządzenia dzięki wskazaniom diod LED oraz intuicyjnie rozmieszczonym przyciskom są wyjątkowo proste w obsłudze.

Interkom bezprzewodowy w zestawie

Każdy interkom bezprzewodowy posiada w zestawie również dodatkowe akcesoria, takie jak m.in. ładowarka, odbiorniki, a także słuchawka PTT, która przeznaczona jest dla sędziego technicznego. Dzięki kilku odbiornikom możliwa jest równoczesna konferencja nawet czterech użytkowników. Główny moduł nadawczo-odbiorczy jest mocowany do ramienia przy pomocy opaski dołączanej do urządzenia. Interkom posiada zauszne mocowanie, które stabilnie przytrzymuje zestaw słuchawkowy i pozwala na komfortową pracę. Wydajny akumulator wbudowany w sprzęt zapewnia do dwunastu godzin nieprzerwanych rozmów przy pełnym czasie ładowania wynoszącym jedynie trzy godziny. Zasięg współpracy z innymi odbiornikami w terenie otwartym wynosi do 350 metrów. Czas czuwania to z kolei aż dziesięć dni. Każdy zestaw spakowany jest w elegancką, lekką walizkę.