Bezprzewodowe interkomy motocyklowe

Jesteśmy producentem i sprzedawcą nowoczesnych interkomów bluetooth, wykonywanych z najlepszej jakości komponentów. Wykorzystujemy w nich autorskie rozwiązania technologiczne, dzięki czemu nasze urządzenia charakteryzują się ponadprzeciętnymi parametrami technicznymi, są długowieczne i gwarantują doskonałą funkcjonalność w trudnych warunkach.

Interkom Bluetooth to urządzenie, dzięki któremu można wygodnie i bezpiecznie komunikować się z innymi osobami podczas podróżowania motocyklem, jazdy samochodem, zawodów sportowych, lotu awionetką, wspinaczek wysokogórskich oraz w wielu innych sytuacjach.

Technologia Bluetooth pozwala na bezprzewodową komunikację przy zachowaniu najwyższej jakości dźwięku. Ponadto możesz sparować interkom z dowolnym urządzeniem wyposażonym w ten sam interfejs – smartfonem, nawigacją GPS czy odtwarzaczem MP3. Nasze interkomy wyposażone są w rozwiązania eliminujące echo oraz szumy, a także tłumiące hałas, co sprawia, że rozmowa może być prowadzona bez żadnych zakłóceń, nawet przy znacznej prędkości.

Tryb standby starcza na kilkaset godzin, a podczas zwykłej pracy da się rozmawiać przez kilkanaście godzin. Dostępne urządzenia objęte są pełną gwarancją.

Interkomy Bluetooth spełniające rygorystyczne normy

Nasze urządzenia projektujemy w taki sposób, aby działały w skrajnych temperaturach, w czasie deszczu czy silnych opadów śniegu. Interkomy są wodoodporne, spełniając wytyczne standardu IP65. Łączność Bluetooth gwarantuje, że połączenie nie zostanie przerwane przez uszkodzony kabel czy mocniejszy wstrząs.

Zanim wprowadzimy nowy intercom motocyklowy Bluetooth do asortymentu, wykonujemy dokładne testy, mające na celu sprawdzenie jego wytrzymałości.

Posiadamy zarówno produkty dla użytkowników potrzebujących podstawowej funkcjonalności, jaką jest komunikacja w wysokiej jakości, jak i dla osób wyczynowo uprawiających sporty takie jak wspinaczka, paralotniarstwo czy wyścigi samochodowe. Profesjonaliści wymagają przede wszystkim bezpieczeństwa. Nasze urządzenia są w stanie im je zapewnić. Prowadzenie przez pilota na trasie rajdu czy przekazywanie wskazówek w górach może odbywać się do odległości 1200m niezależnie od warunków pogodowych.

Dostępne intercomy motocyklowe Bluetooth niezwykle łatwo założyć i obsługiwać bez użycia rąk, co może być istotne np. dla sędziów sportowych.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i złożenia zamówienia. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami za pomocą znajdującego się na stronie formularza bądź telefonicznie w godzinach pracy biura.

Poznaj nasze produkty:

Niewielki, ale wydajny interkom Bluetooth znajdujący się w zestawie Ejeas E6 to jedno z najciekawszych rozwiązań dla osób spędzających dużo czasu na motorze. Jeżeli często zakładasz kask i ruszasz w drogę wraz z całą ekipą, ten model ułatwi Ci wygodne i bezpieczne podróżowanie jednośladem.

Jako kierowca motocyklu masz wysokie oczekiwania dotyczące bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Z myślą o Tobie powstał interkom Bluetooth EJEAS E2, który umożliwia połączenie czterech kierowców, w tym dwóch w trybie dwustronnej rozmowy (duplex).

Interkom EJEAS FBIM

Zestaw do łączności Bluetooth 3.0 FBIM marki EJEAS z równym powodzeniem stosowany przez sędziów piłkarskich czy motocyklistów. Pozwala na to wygodny headset, host zakładany na ramię, a także lekkość przy jednoczesnej solidności i wodoodporności (IP65).

Promocja!
Brak w magazynie

Zestaw v8 jest realnym udogodnieniem, jeżeli lubisz motocyklowe podróże w gronie przyjaciół, ponieważ pozwala łączyć się aż pięciu kierowcom jadącym w odległości do 1,2 km. Do ogromnych plusów należy kompatybilność z dowolnymi urządzeniami wykorzystującymi standard Bluetooth oraz NFC, do których zalicza się np. smartfony, tablety, odtwarzacze mp3 czy nawigacje GPS.