Wysyłka

Termin realizacji zamówienia wynosi od 1 do 2 dni roboczych w zależności od rodzaju zamówionego towaru. Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie przesyłki oraz jej dostawę. Od momentu nadania termin dostawy zależny jest od wyboru formy dostawy, tj.kurierska,  Pocztex.

O szczegółach doręczenia Klient zostanie poinformowany w mailu informującym o wysłaniu zamówienia.

Aby sprawdzić etap doręczenia przesyłki Pocztex kurier 48 należy wkleić numer listu przewozowego na stronie http://www.pocztex.pl/sledzenie-przesylek/

 

W przypadku stwierdzenia naruszenia przesyłki, poluzowanej folii, uszkodzenia taśm firmowych kompletność i stan należy sprawdzić w obecności kuriera. W razie stwierdzenia braków bądź uszkodzeń należy sporządzić protokół, który jest jedyną podstawą do przyjęcia reklamacji. Kurier doręczający jest zobowiązany zaczekać czas niezbędny do sprawdzenia zawartości paczki.

W razie Twojej nieobecności kurier zostawi awizo i podejmie drugą próbę doręczenia. Po dwóch nieudanych próbach doręczenia paczka wraca do Sklepu.

Koszt wysyłki Paczką Polską kurierskiej 12,00 zł w przypadku płatności z góry, zaś 15,00 zł w przypadku płatności za pobraniem (u kuriera).

Metody płatności

  • Przelew24
  • Za pobraniem u kuriera
  • Przelew tradycyjny – dane do przelewu:
BRAND CONNECTIONS SP Z O O

ul. Warszawska 6/32

15-063 Białystok

numer konta IdeaBANK: 12 1950 0001 2006 0063 1538 0002